Разработано с JooMix.

Якщо сім'я має право на комунальні пільги та субсидію, вона може і повинна самостійно обрати чим користуватися. Відповідне роз`яснення 15 листопада 2018 року надало Міністерство соціальної політики України на своєму офіційному сайті.

Якщо на опалювальний період сім’ї вигідніше користуватися субсидією, а не пільгою, то потрібно подати заяву про призначення субсидії до органу соціального захисту населення. Якщо ж розмір субсидії невеликий і родині доцільніше використовувати комунальну знижку від держави, – потрібно подати заяву про припинення надання субсидії.

Пільги на оплату комунальних послуг надаються за посвідченням, яке підтверджує належність до конкретної категорії пільговиків та є підставою для визначення розміру знижки на оплату житлово-комунальних послуг для конкретної особи. У разі використання пільги – квитанції за оплату комунальних послуг будуть надходити уже з урахуванням знижки.

З текстом роз'яснення, переліком категорій "пільговиків" та розміром знижки можна ознайомитися за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/16253.html

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси