Разработано с JooMix.

Нові бланки заяв та довіреностей оприлюднено на офіційному сайті Європейського суду з прав людини: https://www.echr.coe.int/.

Згідно оновлених правил ці документи додаються окремими файлами у форматі «pdf». Формуляри заяви та довіреностей будуть коректно працювати лише з програмою «Adobe Reader» 9-тої та новіших версій. Підтримується такий додаток на пристроях з операційними системами Windows і Mac OS X. Якщо ж на Вашому ґаджеті програми Adobe Reader немає, рекомендовано завантажити програму на офіційному сайті www.adobe.com.

Для заповнення формуляра заяви необхідно попередньо зберегти його копію на комп'ютері. В подальшій роботі такий файл слід відкрити у програмі Adobe Reader, заповнити всі необхідні поля та зберегти внесені зміни.

Варто зазначити, що ЄСПЛ прийме до розгляду заяву тільки якщо всі пункти формуляра будуть заповнені, а необхідні документи та докази – додані. Якщо формуляр належним чином не заповнено, то заява вважається неповною та не розглядається Судом.

У випадку подання до ЄСПЛ заяви більше ніж п`ятьма заявниками потрібно додатково подати таблицю з докладною інформацією про кожного заявника.

Якщо ж на час заповнення формуляра заяви в особи-заявника є представник, або в процесі її розгляду Судом він бажає змінити представника, потрібно також подати заповнений бланк довіреності.

Після заповнення заяви бланк довіреності слід роздрукувати, підписати та відправити до суду поштою або факсом, проте варто пам'ятати, що надсилання заяви засобами факсимільного зв'язку тепер не може перервати шестимісячний термін, встановлений для її подання.

Ознайомитися із формулярами заяви, довіреності та нотатками для їх заповнення українською мовою можна за посиланням: https://www.echr.coe.int/Pages/home.aspx?p=applicants%2Fforms%2Fukr&c&fbclid=IwAR08ZjbKA8HPYLMYZiYHjJp2aYz8naDD_BLej18Q_8NqdJHKQ5usMp7qWzk#n14525305353747982024361_pointer

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси