Разработано с JooMix.

З 11 грудня 2018 року на сайті Головного сервісного центру МВС України запрацював новий електронний сервіс.

Відтепер перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу («техпаспорт») можна за допомогою онлайн-сервісу, який надає доступ до відомостей за останні 5 років (починаючи з 2013 року). Для функціонування цього сервісу наявна інформація буде оновлюватися кожного місяця.

Інформація, що надається сервісом, може бути корисною для орендарів авто, особливо за системою каршерінгу, покупців користованих автомобілів. Послугами сервісу доцільно скористатися і роботодавцям, які приймають на роботу особу з власним авто.

Щоб переконатися, що технічний паспорт на транспортний засіб чинний та оформлений відповідно до закону, потрібно лише ввести у відповідні поля його серію та
6-тизначний номер, а потім клікнути «перевірити». Якщо у Єдиному державному реєстрі МВС України міститься запитувана інформація – вона з`явиться на моніторі у формі відомостей на бланку свідоцтва (окрім персональних даних власника авто).

Скористатися сервісом можна за посиланням: http://hsc.gov.ua/poslugi/perevirka-svidotstva-pro-reyestratsiyu-tz/.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси