Разработано с JooMix.

12 грудня 2018 року набрав чинності Закон України «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією», який був прийнятий 06 грудня 2018 року.

У зв’язку з прийняттям цього Закону, з 1 квітня 2019 року припиняє свою дію Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, який був укладений 31 травня 1997 року в м. Києві та ратифікований Верховною Радою України 14 січня 1998 року.

До прийняття відповідного рішення спонукала збройна агресія Російської Федерації проти України, що становить істотне порушення Російською Федерацією Договору та має істотне значення для забезпечення його об’єкта і цілей.

Припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією звільняє Україну від будь-якого зобов’язання щодо його виконання і не впливає на права, зобов’язання чи правове становище України, що виникли в результаті виконання зазначеного Договору до припинення його дії.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси