Разработано с JooMix.

Відповідно до наказу Державної судової адміністрації № 628 від 22 грудня 2018 року «Про проведення тестування підсистеми "Електронний суд" у місцевих та апеляційних судах» розпочалась експлуатація підсистеми у тестовому режимі.

"Електронний суд" дає можливість учасникам судового процесу подавати позовні заяви та інші передбачені законом процесуальні документи в електронному режимі, а також отримувати судові рішення та інші електронні документи. Реалізація Наказу забезпечить учасників судового процесу можливістю обмінюватися документами в електронній формі, і, як наслідок, заощаджувати час та матеріальні ресурси.

Для ідентифікації користувача слід завантажити свій електронний цифровий підпис у підсистему, а щоб отримати доступ до сервісу "Електронний суд" – зареєструвати офіційну електронну адресу (Електронний кабінет).

Скористатися перевагами "Електронного суду" можна перейшовши за посиланням https://id.court.gov.ua/.

ecourt

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси