Разработано с JooMix.

18 грудня 2018 року Кабінет міністрів України прийняв постанову № 1200 "Про утворення Державної податкової служби України та Державної митної служби України", яка набрала чинності 15 січня 2019 року. Цією Постановою утворено Державну податкову службу України та Державну митну службу України в результаті реорганізації Державної фіскальної служби України шляхом поділу.

Відтепер Державна податкова служба є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну податкову політику, державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску.

Державна митна служба є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну митну політику, державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування митного законодавства.

Діяльність служб спрямовується і координується Кабміном через Міністра фінансів.

Новоутворені служби є правонаступниками прав та обов’язків реорганізованої Державної фіскальної служби у відповідних сферах діяльності, хоча Державна фіскальна служба буде продовжувати здійснювати покладені на неї повноваження до завершення здійснення заходів з утворення Державної податкової служби та Державної митної служби.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси