Разработано с JooMix.

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2018 року № 1069-р "Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р.
№ 789" запроваджено нову послугу у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень з метою забезпечення захисту речових прав, економічних інтересів громадян та інвесторів, зменшення ризиків незаконного заволодіння нерухомим майном.

Відтепер подати заяву про заборону вчинення реєстраційних дій щодо нерухомого майна можна он-лайн – в електронній формі.

Відповідна сервісна послуга надається технічним адміністратором Державного реєстру прав з використанням телекомунікаційних засобів за бажанням фізичної або юридичної особи на платній основі на підставі укладених договорів виключно за умови наявності зареєстрованого права власності на окремий індивідуально визначений об'єкт нерухомого майна з присвоєним такому об'єкту реєстраційним номером. Для використання послуги необхідна наявність електронного підпису, у тому числі з використанням ресурсів комунікаційних мереж мобільного зв'язку ("Mobile ID").

Технічним адміністратором Державного реєстру прав буде забезпечуватись передача заяв про заборону вчинення реєстраційних дій, поданих в електронній формі, суб'єктам державної реєстрації прав, що забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі, за місцезнаходженням нерухомого майна.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси