Разработано с JooMix.

23 січня 2019 року КМУ прийняв Постанову «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 423 і від 28 грудня 2016 р. № 1045».

Цією Постановою скасовано вікове обмеження (23 роки) для учасників бойових дій при наданні їм соціальної стипендії, а також розширено категорії отримувачів соціальних стипендій.

Відтепер право на отримання соціальних стипендій мають особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності, особи з інвалідністю внаслідок війни та учасники здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та їхні діти, які є студентами вищих закладів освіти.

Постановою також закріплено право на виплату соціальної стипендії за минулий період, якщо несвоєчасне включення студента (курсанта) до списків студентів (курсантів), яким призначено соціальну стипендію, відбулося не з його вини.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси