Разработано с JooMix.

Нововведення передбачають подання заяви про призначення житлової субсидії у грошовій формі через Акціонерне товариство «Ощадбанк» та впроваджуються в рамках першого етапу монетизації субсидій, який триває з 1 січня 2019 року.

Після опрацювання заяви в АТ «Ощадбанк» буде автоматично відкриватися обліковий запис субсидіанта, приходити у відділення особисто для цього не потрібно.

Варто відзначити, що додатково у заяві необхідно зазначити номер мобільного телефону отримувача субсидії. Саме за допомогою телефонного зв`язку та SMS-повідомлень АТ «Ощадбанк» повідомлятиме про розмір нарахованих субсидіарних коштів та отримані до сплати квитанції. В подальшому банк буде здійснювати оплату комунальних послуг постачальникам, а протягом 24 годин повідомляти через SMS про здійснені платежі та розмір грошових коштів, «непокритих» субсидією, які потрібно сплатити самостійно за рахунок власних коштів.

Грошові кошти, що залишаться в обліковому записі одержувача субсидії після закінчення опалювального сезону станом на 1 червня 2019 року, будуть перераховані на його поточний рахунок, відкритий в Ощадбанку.

Оновлену форму Заяви затверджено наказом Міністерства соціальної політики України № 111 від 8 січня 2019 року, набрання чинності якого відбудеться з дня його офіційного опублікування. Скористатися нововведенням можуть особи, яким нараховано субсидію з 1 січня 2019 року.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси