Разработано с JooMix.

З 05 лютого 2019 року в Україні стартувала реєстрація на Зовнішнє незалежне оцінювання, яка триватиме до 25 березня 2019 року.

Для випускників шкіл, студентів коледжів та професійно-технічних закладів реєстрація буде відбуватися у навчальних закладах. Щоб здійснити процедуру реєстрації їм необхідно перейти на веб-сайт Українського центру оцінювання якості освіти, обрати сервіс "Зареєструватися" і створити реєстраційну картку. Варто зауважити, що в паспорті у формі
ID-картки немає його серії, тому власникам таких паспортів відповідне поле заповнювати не потрібно. Отриману картку потрібно роздрукувати та заповнити окремі поля вручну.

Крім того, заздалегідь потрібно підготувати 2 актуальні фотографії розміром 3х4 та копію паспорта, на якій розміщене фото і ПІБ випускника. Потім особі слід сформувати пакет реєстраційних документів та передати їх відповідальній особі закладу освіти.

Випускники минулих років, які бажають здавати ЗНО повторно, можуть зареєструватися самостійно і надіслати комплект реєстраційних документів до відповідного регіонального центру.

Результатом успішної реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який буде надіслано в індивідуальному конверті. Він надсилається разом із реєстраційним повідомленням учасника ЗНО та інформаційним бюлетенем "Зовнішнє незалежне оцінювання. 2019 рік». Особам, які проходять державну підсумкову атестацію у формі ЗНО індивідуальні конверти надсилаються за адресою навчального закладу, а іншим особам – за адресою, що вказана в реєстраційній картці.

Крім того, на сайті Українського центру буде створена інформаційна сторінка для кожного учасника ЗНО. Доступ до неї здійснюється за номером Сертифіката та пін-кодом, що у ньому зазначений. До 30 квітня 2019 року за допомогою цієї сторінки випускники можуть завантажити запрошення-перепустки, у яких зазначено дату і місце проведення ЗНО.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси