Разработано с JooMix.

З 06 лютого 2019 року в Україні розпочав функціонувати Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

У Реєстрі можна перевірити відомості про притягнення фізичної особи до дисциплінарної, адміністративної, кримінальної чи цивільно-правової відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень. Доступна також інформація про застосування чи незастосування до юридичної особи заходів кримінально-правового характеру у зв’язку із вчиненням корупційних правопорушень.

На основі зазначених в ЕЦП даних зареєстрований користувач може сформувати довідку або витяг, що містить інформацію з Реєстру про юридичну або фізичну особу.

До такої інформації належать:

  1. ПІБ фізичної або найменування юридичної особи;
  2. склад вчиненого корупційного правопорушення;
  3. вид відповідальності та застосованого до особи заходу впливу;
  4. місце роботи, посада і час вчинення правопорушення фізичною особою або юридична адреса та код ЄДРПОУ – для юридичної особи.

Для учасників публічних закупівель доступна функція самостійного отримання довідки юридичною особою чи фізичною особою-підприємцем.

Реєстр функціонує цілодобово на безоплатній основі, а скористатися його можливостями можна за посиланням: https://corruptinfo.nazk.gov.ua/.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси