Разработано с JooMix.

01 лютого 2019 року Міністерство освіти і науки України прийняло наказ № 116 "Про внесення зміни до додатка 2 наказу МОН від 25 січня 2019 року № 59".

Відтепер при виборі одного предмета з переліку навчальних предметів, із яких у 2019 навчальному році проводиться державна підсумкова атестація осіб, які завершують здобуття базової середньої освіти, за рішенням педагогічної ради закладу освіти буде враховуватись побажання учнів.

Обрати предмет на ДПА можна з-поміж таких:

  • для учнів класів з українською мовою навчання, у яких не вивчається мова національної меншини: біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до навчального плану закладу освіти), інформатика, історія України, правознавство (практичний курс), українська література, фізика, хімія;
  • для учнів класів з навчанням або вивченням мови національної меншини: біологія, всесвітня історія, географія, література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до навчального плану закладу освіти), інформатика, інтегрований курс "Література", історія України, мова національної меншини, правознавство (практичний курс), українська література, фізика, хімія.

Обов'язковими та незмінними предметами на ДПА залишаються українська мова та математика.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси