Разработано с JooMix.

З настанням весни на вулицях, зупинках, ринках і переходах розпочинається сезон продажу перших весняних квітів: підсніжників, крокусів, сон-трави, пролісків, фіалок, конвалій тощо. Міністерство екології та природних ресурсів України нагадує: всі ці квіти занесено до Червоної книги України, а їх реалізація заборонена законом!!!

Відповідальність за порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів рослинного світу передбачена статтею 881 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За вчинення таких дій особі загрожує накладення штрафу у розмірі від 510 до 1700 грн. з конфіскацією об’єктів рослинного світу або без конфіскації.

За вчинення аналогічних дій щодо об’єктів рослинного світу, які перебували в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, занесені до Червоної книги України, або охороняються відповідно до міжнародних договорів України передбачено відповідальність у більшому розмірі: розмір штрафу може становити від 1700 до 3655 грн. з конфіскацією таких об’єктів рослинного світу.

Окрім того, законодавством передбачено спеціальну відповідальність за незаконне добування, знищення чи пошкодження об`єктів рослинного світу, – розмір відшкодування за вказані дії визначено постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2012 № 1030. До прикладу, за один екземпляр незаконно добутого підсніжника розмір відшкодування складає від 49 до 62 грн. у залежності від виду, за крокуси та сон-траву – від 37 до 62 грн. Відтак, придбавши невеликий букет з підсніжників доведеться заплатити щонайменше
510 грн. штрафу та 490 грн. відшкодування за добування і знищення квітів.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси