We are glad to tell you that according to the annual research of legal service market, law firm “Glovak & Partners” is in the top of 100 law companies.

і зайняла почесне місце серед «Бронзової Ліги» Всеукраїнської дослідницької програми «50 провідних юридичних фірм України 2016», що проводилася  видавництвом «Юридична практика».

Це визнання було б неможливим без наполегливої роботи, старанності, професійності, постійного розвитку кожного члена досвідченої команди та невпинному бажанні у досягненні нових вершин. Подібні визнання нашої успішності допомагають зрозуміти, що ми рухаємось у правильному напрямі.

Юридична фірма "Гловак і Партнери" - це команда професіоналів, які здатні надати підтримку найвищого рівня та якості у вирішенні складних бізнес-задач працювати заради того, щоб Ви, та Ваше майно впевнено почувалися й були захищені в правовій системі України.

>Адвокати та юристи Юридичної фірми «Гловак і Партнери» приймають активну участь у благодійній та громадській діяльності, юридичних заходах, тим самим вносячи свій вклад у реформування України в цілому.

«Бронзова ліга» провідних юридичних фірм України 2016 року чудовий старт підкорення нових вершин професіоналізму та визнання клієнтів!

Команда юридичної фірми радіє визнанню, яке ми отримали від професійних дослідників. Таке визнання є джерелом натхнення для надання нашим клієнтам найкращих правничих послуг на юридичному ринку.

Щиро дякуємо нашим клієнтам, партнерам і друзям за співпрацю, ми пишаємося результатом і не зупиняємося на досягнутому!

Our company works for creating new unique approaches for solving legal business tasks. We always listen attentively to our partners in order to understand their values and needs.

CALL US

Arrange your meeting point today! Call

Stay with us

Our Offices