Ярослав Миколів
Ярослав МиколівЗаступник керуючого партнера
+38 067 961 21 08

Вища освіта:

  • Київський університет туризму, економіки і права (м. Київ, 2005 рік), спеціальність "Правознавство", кваліфікація "юрист", спеціалізація - господарсько-правова діяльність;
  • Національна академія СБУ (м. Київ, 2006 рік), спеціальність "Національна безпека", спеціалізація – контррозвідувальна та оперативно-розшукова діяльність.

Після закінчення навчання у Київському університеті туризму, економіки і права працював на посаді юрисконсульта ТзОВ "Інтеравтосервіс" (м. Тернопіль, 2005 рік).

Закінчивши Національну академію СБУ, проходив військову службу в СБУ за контрактом на посадах офіцерського складу (2006-2014 рік).

До команди професіоналів у галузі права, а зокрема – Юридичної фірми "Гловак і Партнери", Ярослав Богданович приєднався у 2014 році, розпочавши роботу на посаді керівника відділу абонентського обслуговування.

Практики:

  • кримінальне право;
  • банківське право;
  • трудове право;
  • цивільне право;
  • господарське право;
  • міграційне право;
  • корпоративне право

Має великий практичний досвід у здійсненні оперативно-розшукових та контррозвідувальних заходів. У 2008 році отримав свідоцтво Державного комітету фінансового моніторингу України у сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом і фінансуванням тероризму.

Великий досвід представництва інтересів юридичних та фізичних осіб у судах, в тому числі в судах загальної юрисдикції та господарських судах усіх інстанцій.

Ефективно розробляє правові механізми впровадження бізнес-решень, готує правові позиції, визначає стратегії судового захисту інтересів юридичних та фізичних осіб, здійснює супровід судових справ під час проходження усіх інстанцій розгляду, бере участь у вирішенні корпоративних і трудових конфліктів, забезпечує правовий супровід господарської діяльності юридичних осіб, а зокрема - організовує та забезпечує проведення договірної роботи і в тому числі – у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

На професійному рівні організовує і забезпечує юридичний супровід процедури стягнення заборгованості на підставі виконавчих документів, тощо. Володіє російською та англійською мовами.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси