Лідер Галузі

Протягом 2012 та 2015 років, наше підприємство являється лідером галузі, у сфері юридичних послуг, на теренах західної України. Збільшуючи фаховий активі територію ділової активності, ми здатні бути корисними Вам у будь-якій сфері діяльності.


ФГФО

В січні 2015 року, наша Юридична фірма акредитована Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (рішення №005/15 від 15.01.2015р.), що надає право надання послуг уповноваженим особам Фонду гарантування при виведенні неплатоспроможного банку з ринку.


Зірка Якості

У результаті ранжування повного переліку суб’єктів господарської діяльності України, згідно з фінансово-економічними показниками Юридична фірма «Гловак і Партнери» була удостоєна почесного звання «Краще підприємство України 2016» за що отримали нагороду «Зірка якості».


ТОП 50

Відповідно до щорічного дослідження ринку юридичних послуг Юридична фірма «Гловак і Партнери» вперше увійшла до 100 найкращих юридичних фірм і зайняла почесне місце серед «Бронзової Ліги» Всеукраїнської дослідницької програми «50 провідних юридичних фірм України 2016», що проводилася видавництвом «Юридична практика».


Лідер Країни

Відповідно до Національного Рейтингу Якості Товарів та Послуг 2017 року, керуючого партнера Юридичної фірми «Гловак і Партнери» було нагороджено почесним Орденом «Лідер Країни».


В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси