Про Нас

З 2000 року, «Гловак і Партнери» забезпечує юридичним сервісом своїх клієнтів, у всіх галузях права. Розуміння та своєчасне задоволення Ваших правових потреб – наше основне завдання. Саме тому ми динамічно розвиваємось, а наша команда зростає. Розширюється і географія діяльності. Станом на 2016 рік, у нас налічувалося понад 50 фахівців – досвідчених юристів, економістів, аналітиків. Ми забезпечили присутність наших представників у кожному обласному центрі, на території України, а у Тернополі, Києві та Львові розташовуються постійно діючі офіси. На початок 2017 року, ми поширили наші сервіси на діаспори Великої Британії та Італії. На меті – подальше просування, що забезпечить більшу зручність для наших клієнтів.

З нами Ви отримаєте глибоку правову оцінку будь-якої ситуації, ми допоможемо зважити ризики та потенціал Вашого починання чи діючого проекту, створимо міцний правовий фундамент для бізнесу та інвестицій, забезпечимо правову підтримку та представництво, при вирішенні питань будь-якого рівня складності.

Наша філософія

Наше зростання – для Вашого успіху. Найвища якість юридичних послуг – наша основна мета. Ми прагнемо забезпечити сприятливий правовий простір, у всіх сферах Вашої діяльності та можливість безперешкодної реалізації Ваших ділових проектів.

Орієнтовані на результат

Основний критерій нашого сервісу – орієнтованість на результат. Ми беремось за проекти чітко знаючи до якої цілі іти та який шлях обирати. Ми розкриємо увесь потенціал правових можливостей на шляху до вашої цілі та попередимо Вас про усі можливі ризики, для прийняття зважених рішень. Обравши нас своїм юридичним радником, Ви отримаєте надійну підтримку та захищений тил.

Соціальна відповідальність

Наше завдання - зробити закон інструментом служіння праву, а знання про нього - загальнодоступними. Саме тому наша фірма активно сприяє поширенню правової освіти у школах та ВУЗах, серед громадських організацій та підтримує пов’язані з цим ініціативи. Ми прагнемо зробити юридичні послуги доступними, тому надаємо фахову підтримку «юридичній клініці», що спеціалізується на наданні безкоштовної правової допомоги, при юридичному виші, та громадським організаціям, що займаються поширенням правових знань. Адже лише освічене суспільство, з високим рівнем правової свідомості може бути єдиним, сильним і заможним народом.

Сектор Діяльності Наші Послуги

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси