Христос Воскрес! Нехай яскраве світло цього великого свята осяє сьогодні весь світ, подарує надію, радість і щастя людям. І нехай сьогодні і завжди душа твоя іскриться вірою, помисли — добром, а серце — любов’ю.

Запровадження карантину створило труднощі для бізнесу і внесло зміни у життя кожного з нас.

Правила надання послуг поштового зв’язку відповідно до постанови Уряду від 27.12.2019 року № 1149 доповнено статтями 991 та 992.

21 листопада 2019 року набрав чинності Закон "Про верифікацію та моніторинг державних виплат". Цим Законом з метою сприяння розбудові системи соціального забезпечення, а також забезпечення ефективного використання бюджетних коштів, підвищено контроль за здійсненням державних виплат, який здійснюється шляхом проведення верифікації та моніторингу виплат.

З 1 січня 2020 року набрав чинності Закон України "Про соціальні послуги", дія якого поширюється на громадян України, іноземців та осіб без громадянства, які на законних підставах проживають або перебувають на території України і належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості та прозорості реалізації майна" набрав чинності 27 грудня 2019 року.

З 01 січня 2020 року застосовуються норми Постанови Уряду від 24 грудня 2019 року № 1112 "Про умови оплати праці працівників державних органів, на яких не поширюється дія Закону України "Про державну службу"". Цим документом визначається механізм оплати праці працівників патронатних служб у державних органах.

29 грудня 2019 року набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення можливостей самопредставництва в суді органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб незалежно від порядку їх створення", яким вносяться зміни до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України та Кодексу адміністративного судочинства України.

14 грудня 2019 року набув чинності Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" щодо організації дорожнього руху для осіб, які рухаються в кріслах колісних" (далі – Закон). Таким чином Закон "Про дорожній рух" доповнено статтею 191 "Основні права і обов’язки осіб, які рухаються у кріслах колісних".

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою приведення у відповідність до Закону України "Про внесення змін до статті 80 Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України" схвалено Верховною Радою України 18 грудня 2019 року.

До такого висновку дійшов Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду при винесенні постанови від 24.10.2019 року у справі № 420/6544/18.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси