Ділимося приємною новиною, що відповідно до щорічного дослідження ринку юридичних послуг  Юридична фірма «Гловак і Партнери» вперше увійшла 100 найкращих юридичних фірм

і зайняла почесне місце серед «Бронзової Ліги» Всеукраїнської дослідницької програми «50 провідних юридичних фірм України 2016», що проводилася  видавництвом «Юридична практика».

Це визнання було б неможливим без наполегливої роботи, старанності, професійності, постійного розвитку кожного члена досвідченої команди та невпинному бажанні у досягненні нових вершин. Подібні визнання нашої успішності допомагають зрозуміти, що ми рухаємось у правильному напрямі.

Юридична фірма "Гловак і Партнери" - це команда професіоналів, які здатні надати підтримку найвищого рівня та якості у вирішенні складних бізнес-задач працювати заради того, щоб Ви, та Ваше майно впевнено почувалися й були захищені в правовій системі України.

>Адвокати та юристи Юридичної фірми «Гловак і Партнери» приймають активну участь у благодійній та громадській діяльності, юридичних заходах, тим самим вносячи свій вклад у реформування України в цілому.

«Бронзова ліга» провідних юридичних фірм України 2016 року чудовий старт підкорення нових вершин професіоналізму та визнання клієнтів!

Команда юридичної фірми радіє визнанню, яке ми отримали від професійних дослідників. Таке визнання є джерелом натхнення для надання нашим клієнтам найкращих правничих послуг на юридичному ринку.

Щиро дякуємо нашим клієнтам, партнерам і друзям за співпрацю, ми пишаємося результатом і не зупиняємося на досягнутому!

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси