Державна міграційна служба України оприлюднила роз`яснення від 14 листопада 2018 року щодо можливості використання ID-картки на майбутніх виборах Президента України.

У ДМС наголошують: паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу та підтверджує її приналежність до громадянства України. У нашій державі існує дві форми, у яких може видаватися паспорт: паперова «книжечка» зразка 1994 року та ID-картка зразка 2016 року.

До завершення паспортної реформи ID-картка використовується нарівні з «паперовим» паспортом громадянина України; отже, власники ID-карток, яким виповнилося 18 років, мають право отримати виборчі бюлетені та проголосувати на виборчих дільницях за обраного ними кандидата.

Поряд з цим, можливість використання ID-картки самими кандидатами на пост Президента України все-таки обмежена. Їх реєстрації відбувається лише у разі подання вичерпного переліку документів, до якого входять ксерокопії першої та другої сторінок паспорта громадянина України та сторінок, де зазначаються відомості про його місце проживання.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси