10 листопада 2018 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне перетинання державного кордону України», який був прийнятий 18 жовтня 2018 року.

Відтак, розділ XIV Кримінального кодексу України доповнено статтею 3322 Незаконне перетинання державного кордону України, відповідно до якої перетинання державного кордону України з метою заподіяння шкоди інтересам держави або особою, якій заборонено в’їзд на територію України, або представниками підрозділів збройних сил чи інших силових відомств держави-агресора у будь-який спосіб поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів, або за документами, що містять недостовірні відомості, – карається позбавленням волі на строк до трьох років. Ті самі дії, вчинені повторно або групою осіб, – караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, поєднані з насильством або із застосуванням зброї, – караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Обов’язок здійснювати досудове розслідування злочину, передбаченого ст. 3322
КК України, вказаним Законом покладено на слідчих органів безпеки України.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси