Така можливість передбачена Положенням про порядок надання небанківським фінансовим установам, національному оператору поштового зв'язку генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій, яке викладено у новій редакції згідно з постановою Правління Нацбанку України від 02 січня 2019 року № 9 "Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України".

 

Нововведення впроваджується в рамках ліберальної системи валютного регулювання, передбаченої Законом України «Про валюту і валютні операції».

Відтак, небанківські фінансові установи та оператори поштового зв`язку, які отримали генеральні ліцензії на здійснення діяльності з обміну валют, отримані до дня введення в дію Закону, зможуть і надалі здійснювати відповідні операції на підставі діючих ліцензій.

Суб`єктам, які бажають отримати таку ліцензію документ буде видаватися за дотримання наступних умов:

- наявності не менше 50-ти структурних підрозділів, розташованих на території не менш ніж 50 % областей України;

- отримання не менше ніж ½ доходу саме від діяльності у сфері надання послуг поштового зв'язку.

Окремі вимоги встановлені також до структури власності, фінансового стану, ділової репутації установи та її керівників.

Введення в дію Закону та набрання чинності оновленим Положенням відбудеться 07 лютого 2019 року. Суб`єкти, які мають чинні генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій, повинні протягом 6-ти місяців із дня набрання чинності відповідними нормативними актами привести свою діяльність у відповідність до нових вимог. Відповідно, «перехідний період» триватиме з 07 лютого до 07 серпня 2019 року.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси