Як і в попередні роки, після 9 класу учні здаватимуть випускні екзамени у формі письмової державної підсумкової атестації, а не ЗНО. Таку інформацію 10 січня 2019 року оприлюднило Міністерство освіти і науки України на своєму офіційному веб-сайті.

Таким чином, у 2019 році ЗНО здаватимуть:

  • випускники 11-тих класів;
  • студенти закладів вищої освіти (наприклад, коледжів) та професійної освіти (технікумів, училищ), які у 2019 році будуть завершувати отримання повної загальної середньої освіти.

Для 11-класників результати ЗНО будуть зараховані в якості оцінок за ДПА з таких предметів:

  • з української мови і літератури (з української мови – частково);
  • з математики або історії України (період ХХ - початок ХХІ століття) за вибором;
  • ще з одного предмету, обраного для складання учнем.

Для випускників, які оберуть для складання іноземну мову, набрані бали за ЗНО будуть зараховуватися залежно від рівня вивчення предмета. Для студентів закладів вищої та професійної освіти обов`язковим є складання ЗНО з двох предметів: української мови та математики або історії України на вибір.

Запуск системи ЗНО для 9-класників заплановано разом зі стартом профільної старшої Нової української школи (орієнтовно 2026-2027 роки).

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси