01 березня 2019 року набрав чинності Закон України від 07 лютого 2019 року № 2684-VIII "Про внесення зміни до статті 3-1 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Цим законом передбачено створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни, до якого буде включено інформацію про: ветеранів війни, осіб, що постраждали під час Революції гідності, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та інших осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", а також членів їх сімей.

Законом передбачено, що основним призначенням Реєстру буде збір, реєстрація, збирання та зберігання, а також захист і знеособлення інформації про вказаних вище громадян з метою надання належних цим особам соціальних гарантій, пільг, інших видів соціального забезпечення, а також координування діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування. Для формування та забезпечення роботи Реєстру органи влади усіх рівнів та підпорядкування безоплатно надаватимуть необхідну актуальну інформацію.

Законом встановлено, що для захисту громадян, інформацію про яких міститиме Реєстр, персональні дані, які буде включено до Реєстру, належать до інформації з обмеженим доступом.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси