04 січня 2019 року набрав чинності Наказ Міністерства юстиції України "Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства юстиції України" № 4146/5 від 29 грудня 2018 року. Відтак, у зв'язку з цим низку змін було внесено до "Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи", затвердженого наказом Мін'юсту від 09 лютого 2016 року № 359/5.

Відтепер, заява формується заявником в електронній формі з обов’язковим долученням до неї оригіналів електронних документів для державної реєстрації. Документи, що містять більше однієї сторінки, скануються в один файл. У разі перевищення допустимого для завантаження розміру, такий файл розділяється на декілька файлів. Електронні копії документів мають бути придатні для сприйняття їх змісту.

Заява та документи для державної реєстрації в електронній формі також мають відповідати вимогам, встановленим Законами України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги".

У разі, якщо під час розгляду поданих заяви та документів державним реєстратором буде встановлено наявність інших зареєстрованих у Єдиному державному реєстрі пакетів документів для державної реєстрації щодо цього самого суб’єкта, наступний пакет документів розглядається після проведення державної реєстрації чи відмови в такій реєстрації на підставі заяви та документів, зареєстрованих в Єдиному державному реєстрі раніше.

Плата за надання адміністративних послуг здійснюється на порталі електронних сервісів з використанням платіжних систем через мережу Інтернет.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси