26 березня 2019 року набрав чинності Закон України "Про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо посилення соціального захисту учасників боротьби за незалежність України у XX столітті" від 06 грудня 2018 року № 2640-VIII.

Цим Законом внесено зміни до п. 16 ч. 1 ст. 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" шляхом розширення переліку осіб, які визнаються учасниками бойових дій.

Відтепер учасниками бойових дій визнаються особи, які брали участь у всіх формах збройної боротьби за незалежність України у XX столітті в складі:

- Української повстанської армії;

- Української повстанчої армії отамана Тараса Боровця (Бульби) "Поліська Січ";

- Української народної революційної армії (УНРА);

- Організації народної оборони "Карпатська Січ";

- Української військової організації (УВО);

- збройних підрозділів Організації українських націоналістів.

Для реалізації прав, наданих законом, особи мають бути визнані борцями за незалежність України у XX столітті відповідно до Закону України "Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у XX столітті" та мають отримати статус учасника бойових дій. Порядок надання їм статусу учасника бойових дій буде врегульовано відповідним актом Кабінету Міністрів України.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси