За повідомленням Департаменту консульської служби МЗС України з 14 квітня 2019 року громадяни України зможуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз, оскільки в цей день набуває чинності рішення тайського уряду про скасування віз для українських туристів.

З цього дня українці матимуть право в’їжджати та перебувати на території Королівства без віз 30 днів з дати кожного в’їзду, а за зверненням до тайської міграційної служби вказаний термін може бути продовжено. При цьому, безвізове перебування в Таїланді дозволено лише з туристичною метою.

Нагадаємо, що подорожуючі при поїздках за кордон мають бути застраховані та повинні дотримуватися законодавства іноземної держави під час перебування на її території. За порушення міграційних правил Таїланду стягується штраф у розмірі
500 тайських батів (майже 16 доларів США) за кожен день після завершення строку дії дозволу на перебування, але не більше 20 000 батів (близько 630 доларів США).

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси