Починаючи з 16 квітня 2019 року підприємства здійснюють митні оформлення товарів через єдиний рахунок. Відповідне Рішення було затверджене пунктом 3 Наказу Мінфіну № 898 від 01 листопада 2017 року "Про затвердження Порядку перерахування до державного бюджету митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення".

Раніше у кожної митниці був окремий рахунок для зарахування митних платежів, тому підприємству доводилось витрачати додатковий час для митного оформлення товару. Завдяки функціонуванню нового єдиного рахунка підприємець може заощадити час, оскільки кошти будуть обліковуватися на особовому рахунку суб`єкта зовнішньоекономічної діяльності.

Відтепер, з його використанням підприємства зможуть подавати митні декларації до будь-якої митниці, перераховувати авансові внески і сплачувати митні платежі з цих внесків на один рахунок ДФС. З метою забезпечення роботи Єдиного рахунка у ДФС створено окремий підрозділ та розроблено сучасне програмне забезпечення, яке дає можливість здійснювати комунікації між підприємствами, Казначейством та ДФС на всіх етапах перерахунку митних платежів.

Крім того, на центральному рівні функціонує новий модуль з адміністрування митних платежів "Інспектор". Цей модуль побудовано на новітніх ІТ-технологіях, що забезпечує переведення процедури адміністрування митних платежів на новий інноваційний рівень.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси