21 квітня 2019 року набув чинності Кодекс України з процедур банкрутства. Введення в дію Кодексу відбудеться 21 жовтня 2019 року, а положення щодо створення електронної торгової системи та авторизації електронних майданчиків вводяться в дію через три місяці з дня набрання Кодексом чинності.

Прийнятий Кодекс визначає умови та порядок відновлення платоспроможності боржника-юридичної особи або визнання його банкрутом з метою задоволення вимог кредиторів, а також відновлення платоспроможності фізичної особи, та не застосовується до юридичних осіб-казенних підприємств. Кодекс викладено у чотирьох книгах:

  • Загальна частина;
  • Арбітражний керуючий;
  • Банкрутство юридичних осіб;
  • Відновлення платоспроможності фізичної особи.

З дня введення в дію Кодексу втратять чинність Закони України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", "Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті", Постанова Верховної Ради України "Про введення в дію Закону України "Про банкрутство".

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси