Набрав чинності наказ Міністерства соціальної політики України № 605 "Про внесення зміни до форми Заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг". Форма заяви була затверджена наказом Мінсоцполітики № 441.

У формі заяви доповнено перелік осіб, які мають право на отримання соціальних виплат. До вказаного переліку включено допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях. Заява подається до органу праці та соціального захисту населення.

Порядок надання таких допомог визначено Порядком виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, затвердженого Постановою КМУ від 13.03.2019 року
№ 250. Згідно п. 9 Порядку допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

Виплати допомоги здійснюються через ПАТ "Укрпошта" або уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім'ї.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси