22 травня 2019 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань" (далі – Закон), який був прийнятий 16 травня 2019 року.

Державне бюро розслідувань (ДБР) визначено юридичною особою публічного права, яка має печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням. Фінансове та матеріально-технічне забезпечення ДБР повинно здійснюватися лише за рахунок коштів Державного бюджету України. При цьому, фінансування діяльності Державного бюро розслідувань за рахунок інших джерел забороняється, крім випадків, передбачених міжнародними договорами України або проектами міжнародної технічної допомоги, зареєстрованими в установленому порядку.

Цим законом також розширено перелік підрозділів ДБР, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність відповідно до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність".

Перед призначенням до ДБР особи рядового і начальницького складу складатимуть присягу. Закон містить текст присяги осіб рядового та старшинського складу ДБР, а також Законом установлено спеціальні звання осіб рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань.

Окрім того, Закон установлює наступні вимоги до особи, яка бажає стати Директором територіального органу Державного бюро розслідувань, а саме: вища юридична освіта, стаж роботи в галузі права не менше семи років (після здобуття вищої освіти), досвід роботи на керівних посадах не менше трьох років та вільне володіння державною мовою.

До Керівника підрозділу центрального апарату ДБР встановлені такі ж вимоги щодо досвіду роботи на керівних посадах та вільного володіння державною мовою. Окрім того, він має мати вищу освіту відповідно до напряму діяльності підрозділу та стаж роботи у відповідній сфері не менше семи років.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси