В рамках запровадження системи електронного адміністрування податків і зборів, обов`язкових платежів функціонує "Електронний кабінет" платника податків. Скористатись сервісом можна на веб-сайті ДФС України після отримання електронного цифрового підпису особи.

За допомогою Сервісу платник має можливість сплатити податок на майно фізичних осіб (податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортний податок та плату за землю). Серед інших можливостей "Електронного кабінету" є також перегляд інформації про:

  • платіжні реквізити органів місцевого самоврядування для сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю;
  • розрахунки сум податкових зобов’язань по таких податках;
  • об’єкти оподаткування (земельні ділянки, житлові будинки, квартири, садові (дачні будинки), гаражі, легкові автомобілі);
  • сформовані податкові повідомлення-рішення;
  • стан розрахунків з бюджетом.

Перевагою використання "Електронного кабінету" є економія часу та коштів, оскільки сплатити податки з його використанням можна у будь-який час, в тому числі і неробочий, при цьому відвідувати банк чи центр обслуговування платників податків не потрібно.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси