Відтепер особа, яка бажає зареєструвати громадське об`єднання, має можливість подати документи для проведення його державної реєстрації в електронній формі. Нова послуга доступна на порталі "Онлайн будинок юстиції".

Скористатися сервісом можна через електронний кабінет, в якому формується відповідна електронна заява та долучаються оригінали електронних документів. Після завантаження усіх потрібних документів користувачу слід засвідчити їх кваліфікованим електронним цифровим підписом.

В результаті здійснення цих дій державний реєстратор отримує доступ до поданих документів та за результатами розгляду приймає відповідне рішення. Протягом розгляду заяви державним реєстратором заявник отримує інформацію про кожну зміну статусу реєстрації, а стан розгляду заяви відображається у його персональному кабінеті користувача.

Нова послуга спрощує порядок реєстрації для осіб, які не мають можливості відвідувати відповідні органи (ЦНАП, управління державної реєстрації) за станом здоров`я, а відсутність особистого контакту із посадовими особами таких органів сприятиме зменшенню корупційних ризиків протягом здійснення процесу реєстрації.

Для використання сервісу слід перейти за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси