05 червня 2019 року Кабмін прийняв Постанову № 474, якою вносить зміни до Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Зміни передбачають, що в’їзд на тимчасово окуповану територію України громадян України, які виїхали з цієї території для оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, здійснюватиметься за умови пред’явлення довідки установленої форми, виданої територіальним органом або територіальним підрозділом ДМС.

Внесені зміни стосуються також порядку виїзду з тимчасово окупованої території України дітей. Так, у разі відсутності у дитини, яка не досягла 16-річного віку необхідних для виїзду документів (паспорта громадянина України, або паспорта громадянина України для виїзду за кордон або проїзного документа дитини) уповноважені службові особи органу охорони державного кордону повинні надати такій особі дозвіл на виїзд з тимчасово окупованої території України для оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України на підставі таких документів:

свідоцтва про народження,

паспорта громадянина України або

паспорта громадянина України для виїзду за кордон особи, в супроводі якої вони здійснюють виїзд (а в разі, коли особу супроводжує опікун, піклувальник, один із прийомних батьків або батьків-вихователів, – також рішення органу опіки та піклування про влаштування дитини для підтвердження повноважень законного представника).

Поряд з тим, у разі виявлення уповноваженою службовою особою підрозділу охорони державного кордону на контрольному пункті дитини, яка не досягла 16-річного віку, без супроводу, ці уповноважені службові особи повинні надати такій дитині дозвіл на виїзд з тимчасово окупованої території України та невідкладно (протягом доби) повідомити про таку дитину органам Національної поліції та забезпечити передачу дитини органу опіки та піклування за місцем її виявлення для забезпечення її соціального захисту.

Постанова № 474 набере чинності 12 липня 2019 року.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси