21 червня 2019 року набрав чинності Указ Президента України № 418/2019: визнано такими, що втратили чинність низку нормативних актів, серед яких і Указ Президента України від 12 червня 1996 року № 417 "Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти".

Запровадження обов`язку носити шкільну форму мало на меті забезпечення дітей недорогою шкільною формою та її надання на безоплатній основі для незахищених верств населення. Станом на сьогоднішній день вартість шкільної форми є невиправдано високою, а безкоштовна видача форми для окремих незахищених верств населення не проводилась взагалі. Крім того, у більшості випадків, шкільну форму виробляють із тканин іноземного виробництва, що має негативні наслідки для української текстильної галузі.

Отже, першочергове завдання, яке ставилося у зв`язку із запровадженням шкільної форми, не було виконане; наявність обов'язку носити шкільну форму негативно впливало на бюджет сім`ї школяра та позбавляло дитину можливості вираження її індивідуальності через обрання бажаної форми одягу.

Зважаючи на перелічені негативні чинники, було прийнято рішення про скасування обов`язку із носіння шкільної форми у закладах середньої освіти та втрату чинності відповідного указу.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси