26 червня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 560 "Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг" (далі – Постанова), якою установлено на опалювальний сезон 2019/20 року наступні граничні ціни/тарифи на послуги для населення міст обласного значення та м.Києва:

1) з постачання теплової енергії:

  • у разі оснащення приладами обліку – 1400 гривень за 1 Гкал (з урахуванням податку на додану вартість);
  • у разі відсутності приладів обліку – 35,21 гривні за 1 кв. метр (з урахуванням податку на додану вартість);

2) з постачання гарячої води:

  • за умови підключення рушникосушильників до систем постачання гарячої води – 83,66 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість);
  • у разі відсутності рушникосушильників – 75,74 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість).

Рада міністрів АР Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, органи місцевого самоврядування міст обласного значення та м. Києва мають забезпечити здійснення перерахунку цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для населення до 1 вересня 2019 року.

Постановою також рекомендовано органам місцевого самоврядування міст, які є адміністративними центрами районів, міст районного значення, селищ під час встановлення відповідних цін/тарифів для населення на опалювальний сезон 2019/2020 років використовувати визначені нею розміри, а Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, – щомісяця здійснювати моніторинг установлених Постановою цін/тарифів.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси