Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2019 року № 496 затверджено зміни до Постанов Уряду "Про державну реєстрацію авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір" від 27 грудня 2001 року № 1756 та "Про затвердження Порядку сплати зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності" від 23 грудня 2004 року № 1716.

У зв’язку з цим, за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, сплачуються збори в таких розмірах:

Вид збору

Розмір збору, неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

для фізичних осіб

для юридичних осіб

1. За підготовку до державної реєстрації авторського права

15

30

2. За підготовку до державної реєстрації договорів, які стосуються права автора на твір

30

60

3. За внесення з ініціативи заявника змін і доповнень до заявки

3

6

4. За внесення змін до Державного реєстру свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір або виправлення очевидних помилок з ініціативи автора твору

3

6

5. За внесення змін до Державного реєстру договорів, які стосуються права автора на твір, або виправлення очевидних помилок з ініціативи сторін договору

3

6

6. За видачу дубліката свідоцтва

7

15

Постановою № 496 затверджено також нові розміри зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності, які доступні за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/496-2019-%D0%BF#n30.

При цьому звертаємо Вашу увагу на те, що Постанова № 496 набуде чинності
19 липня 2019 року, крім п.3 та п. 2 змін, які набирають чинності через два місяці після набрання чинності цією постановою.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси