Такий електронний сервіс доступний для використання на Урядовому порталі та веб-сайті "Онлайн будинок юстиції". Послуга дає можливість зареєструвати онлайн товариство з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту.

Особі, яка бажає скористатися послугою, слід авторизуватися в персональному кабінеті "Онлайн будинку юстиції" або за допомогою електронного цифрового підпису. Після цього необхідно сформувати заяву та обрати необхідні пункти модельного статуту, скориставшись його редакцією за замовчуванням або обравши потрібні пункти, а також накласти електронні підписи засновника (чи заявників). Разом з реєстрацією ТОВ можна подати і заяву про реєстрацію платником ПДВ або застосування спрощеної системи оподаткування.

В результаті перелічених дій документи стають доступними державному реєстратору, який приймає рішення про реєстрацію/відмову у реєстрації ТОВ протягом одного робочого дня після їх надходження.

Для всіх зареєстрованих ТОВ сервісом передбачена можливість переходу до модельного статуту в дистанційній формі. Скористатися послугами можна перейшовши за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси