У липні 2019 року в Україні з’явився перший освітній омбудсмен. На посаду призначено Сергія Горбачова, директора однієї з Київських шкіл. Яке ж завдання нового посадовця та з яких питань до нього можуть звертатися безпосередньо громадяни?

Діяльність освітнього омбудсмена врегульовано постановою Кабінету Міністрів України від 06 червня 2018 року № 491 "Деякі питання освітнього омбудсмена", якою затверджено Положення про освітнього омбудсмена, а також Порядок та умови звернення до освітнього омбудсмена.

Основне завдання освітнього омбудсмена – захист прав учасників освітнього процесу, тобто охорона прав: здобувачів освіти (учнів і студентів), їх батьків, вчителів і наукових працівників. Забезпечення діяльності освітнього омбудсмена покладається на службу освітнього омбудсмена, що утворюється у кількості 15 осіб. На даний час особовий склад служби ще не сформовано.

Серед напрямів роботи служби освітнього омбудсмена: розгляд скарг учасників освітнього процесу, створення психологічної служби, що надаватиме методичну підтримку практичним психологам, розробка та впровадження стратегії боротьби з буллінгом тощо.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси