11 липня 2019 року стартувала операційна діяльність Українського Фонду Стартапів, основним завданням якого є забезпечення ґрантового фінансування компаній з інноваційним продуктом на початкових і ранніх етапах їх розвитку. Інформацію про початок її функціонування розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України.

Відбір та оцінку проектів, що будуть заявлені на отримання ґранту доручено незалежній комісії та експертній раді, а визначати стратегічні напрямки – наглядовій раді Фонду. Розмір ґранту на реалізацію одного проекту може складати до $75 000 (еквівалент в гривні – до 2 000 000). Для фінансування ґрантів за рахунок державного бюджету сформовано статутний капітал Фонду у розмірі 390 000 000 грн.

Витрати учасників, які можуть фінансуватися ґрантовою програмою, включають створення прототипу, підтвердження концепції, розвиток бізнесу, реєстрацію прав інтелектуальної власності, тестування та пілотування розроблених інноваційних рішень/технологій, підготовка бізнес-планів для подальшого залучення акціонерного та боргового капіталу, витрати на комерціалізацію продукту тощо. Для забезпечення ефективності та прозорості використання ґрантових коштів Фонд буде здійснювати моніторинг проектів та програм.

Старт ґрантових програм Фонду заплановано на початок вересня, а детальніша інформація про Фонд розміщена за посиланням:

https://www.minfin.gov.ua/news/view/ukrainskyi-fond-startapiv-ofitsiino-rozpochav-robotu?category=novini-ta-media&subcategory=vsi-novini.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси