В Україні анонсовано створення єдиної веб-платформи, що забезпечить онлайн-доступ до всіх видів соціального забезпечення населення. Відповідну Постанову "Про Єдину інформаційно-аналітичну систему управління соціальною підтримкою населення України (E-SOCIAL)" від 17 липня 2019 року за № 676 прийнято Кабміном, якою також затверджено Положення про систему E-SOCIAL та про Єдиний державний реєстр соціальної сфери.

Відтак, система E-SOCIAL буде містити інформацію про види соціальних допомог, пільг, субсидій, підстави та порядок їх отримання, а також надавачів цих послуг (підрозділи органів державної влади, місцевого самоврядування), куди слід звернутися для їх отримання. Особи, які вже отримують соціальне забезпечення, зможуть за допомогою E-SOCIAL переглядати історію платежів та інформацію про нарахування і проведення соціальних виплат.

Детальніша інформація про надавачів та отримувачів соціальної підтримки буде міститися у Єдиному державному реєстрі соціальної сфери, – одній із підсистем E-SOCIAL. Відомості з цього реєстру будуть надаватися після ідентифікації особи за кваліфікованим електронним підписом, а формування документу передбачає обов'язкове присвоєння ідентифікатора особи реєстру, фіксацію дати і часу їх формування.

Постановою Уряду № 676 передбачено створення системи E-SOCIAL та її наповнення органами соціального захисту населення всіх рівнів до 30 вересня 2020 року, а з 1 жовтня 2020 року заплановано повноцінно використовувати систему E-SOCIAL під час надання, призначення 

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси