21 серпня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 792 "Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я", якою скасував Постанову № 642 від 16 жовтня 2014 року "Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я".

Таким чином відповідно до організаційно-правових форм, у яких можуть функціонувати заклади охорони здоров'я згідно концепції реформи та статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров'я, Уряд затвердив:

  • Типову форму контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я, що діє в організаційно-правовій формі казенного або комунального некомерційного підприємства, та
  • Типову форму контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я, що діє в організаційно-правовій формі державної або комунальної установи.

Затверджений Порядок визначає механізм укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та застосовується при укладенні контрактів із керівниками казенних підприємств, державних установ, комунальних некомерційних підприємств та комунальних установ, крім закладів охорони здоров’я МВС України, військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення.

Призначення на посаду керівника закладу здійснюється керівником органу або державним секретарем міністерства, до сфери управління якого належить (в управлінні якого перебуває) заклад, або за рішенням обласної, районної ради чи сільським, селищним, міським головою. Контракт укладається згідно з типовою формою та містить умови щодо строку його дії, прав, обов’язків та відповідальності сторін (у тому числі матеріальної), вимоги до збереження керівником закладу державного або комунального майна, підвищення ним кваліфікації або проходження перепідготовки протягом строку дії контракту, умови матеріального забезпечення і організації праці, умови розірвання контракту. Контрактом можуть також бути встановлені пільги та гарантії керівникові закладу на випадок розірвання контракту з незалежних від нього причин, а також соціально-побутові та інші умови, необхідні для виконання керівником своїх обов’язків.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси