З метою встановлення джерела забруднення внутрішніх морських вод та територіального моря 21 серпня 2019 року Кабмін прийняв Постанову № 828, якою затверджено "Порядок перевірки, взяття проб води та проведення їх аналізу".

Відтак передбачено взяття проб води в акваторії морських портів, а також відбір проб на суднах. У випадку взяття проб в акваторії морських портів відбір у місці забруднення здійснюватиметься державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у присутності уповноважених представників адміністрації морського порту. В той же час відбір проб води на судні повинен здійснюватися державним інспектором у присутності уповноваженого представника Морської адміністрації, капітана судна (або іншої уповноваженої ним особи) та морського агента (за згодою).

Вимірювання показників складу та властивостей води у відібраних пробах здійснюватиметься суб’єктами, які в установленому порядку уповноважені (акредитовані) на здійснення вимірювань у сфері регульованої на законодавчому рівні метрології під час здійснення контролю за станом навколишнього природного середовища (вод).

Аналіз проб води проводитимуться у лабораторіях відповідно до методик вимірювань, а самі інструментально-лабораторні вимірювання проб вод не повинні тривати довше, ніж 24 години з моменту їх відбору.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси