Нагадаємо, що 05 серпня 2019 року набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162 "Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні".

Згідно Постанови до 31 жовтня 2019 року клієнти банків у реквізитах розрахункових документів мають можливість зазначати як діючий номер рахунку та код банку, так і номер за стандартом IBAN, а з 1 листопада всі перекази будуть здійснюватися лише з використанням IBAN.

Відтак, змінюються і реквізити для зарахування податків, зборів (в т.ч. судових) та інших доходів до державного та місцевого бюджетів: з 1 жовтня 2019 року по 31 жовтня 2019 року нумерація рахунків за стандартами IBAN використовується у перехідному режимі.

Оновлені реквізити для оплати судового збору та зарахування інших платежів будуть розміщені вже 01 жовтня 2019 року на офіційному веб-сайті відповідного суду та інформаційних ресурсах того чи іншого органу держави чи місцевого самоврядування. Отож, рекомендуємо перевіряти реквізити безпосередньо перед здійсненням платежу.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси