02 жовтня 2019 року з метою забезпечення розвитку, підвищення інвестиційної привабливості, а також створення конкурентного середовища для розвитку космічної галузі в Україні Верховна рада прийняла Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання космічної діяльності".

Цим законом вносяться зміни до Законів України "Про космічну діяльність", "Про підприємництво", "Про страхування", "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" та "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо скасування обмеження на ведення діяльності, пов’язаної з випробуванням, виробництвом та експлуатацією ракет-носіїв, у тому числі з їх космічними запусками із будь-якою метою, для суб’єктів космічної діяльності приватної форми власності та створення засад для ведення ними такої діяльності.

За прийняття цього закону під час пленарного засідання проголосували 308 народних депутатів України.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси