20 жовтня набрав чинності Закон України "Про внесення змін до статті 1331 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян". Варто вказати, що стаття 1331 КУпАП визначає порушення правил надання послуг та вимог безпеки при наданні послуг з перевезення пасажирів чи вантажів автомобільним транспортом.

Цим законом збільшено розмір штрафу за безпідставну відмову від передбаченого законом пільгового перевезення громадян з 8 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень. Штраф за таке порушення може накладатися на водіїв транспортних засобів та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності.

Від імені органів автомобільного транспорту розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення за таке правопорушення мають право керівник центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики з питань безпеки на наземному транспорті, та його заступники, керівник територіального органу центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики з питань безпеки на наземному транспорті, та його заступники. Таким центральним органом виконавчої влади є Державна служба України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека), а її територіальними органами є управління Укртрансбезпеки в областях та міжрегіональні управління.

В нашій компанії ми працюємо над створенням унікальних підходів для вирішення юридичних бізнес-задач. Ми прислуховуємось до партнерів з метою зрозуміти їх цінності та потреби.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Домовляйтесь про зустріч уже сьогодні! Зателефонуйте

Будьте в курсі

Наші Офіси